Menu Zamknij

Bonus 200%

Nocny freebet 50 zł

Kod promocyjny:

brak

Ocena:
4.5/5

eToto to legalny polski bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

Bukmacher ETOTO to marka działająca na polskim rynku dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów od 2011 roku. Aspiracje firmy są spore i z każdym miesiącem powiększa się ilość klientów, którzy jej zaufali. ETOTO posiadał na kwiecień 2019 roku 7 punktów stacjonarnych w całej Polsce i czyni zakusy na to, by regularnie otwierać kolejne placówki. Bukmacher stara się wyróżniać na tle innych firm i prowadzi mnóstwo ciekawych zabiegów marketingowych, które mają doprowadzić go na szczyt.

ETOTO - bonus powitalny i proces rejestracji

Rejestracja w ETOTO to bardzo szybki i prosty proces. Weryfikacja dokumentów trwa kilkanaście minut i możemy stosunkowo szybko rozpocząć grę. Gdy nasze dane zostaną w pełni zweryfikowane, otrzymamy darmowy freebet, dzięki któremu będziemy mogli postawić swój pierwszy zakład i zapoznać się z ofertą firmy. W ETOTO bonus powitalny ma aż 3 oblicza i jest to bardzo atrakcyjna oferta dla graczy. Gdy wykorzystamy już wyżej opisany freebet, przyjdzie czas na pierwszą wpłatę. Tutaj ETOTO pokazuje pazur i oferuje jeden z ciekawszych bonusów na start na rynku. Wpłacając depozyt, otrzymamy aż 200% wniesionej kwoty.

Bonus ETOTO od pierwszej wpłaty posiada oczywiście odgórnie ustalony przez bukmachera limit. Wpłacając przykładowe 50 złotych, nasza wpłata po zastosowaniu bonusu 200%, zostanie zamieniona aż na 150 złotych. Będziemy więc mieli możliwość gry za trzykrotność zdeponowanej przez nas kwoty.

Po wykorzystaniu i obróceniu pierwszego z bonusów firma ETOTO przygotowała ciekawą ofertę od drugiej wpłaty. Tym razem do naszego konta dodane będzie 100% wpłaconej kwoty. Wszystkie 3 bonusy posiadają oczywiście swój obrót i inne restrykcje, które trzeba spełnić by móc wypłacić pieniądze z konta. Gracz ma 30 dni na czterokrotne obrócenie sumą wpłaty i bonusu. Promocja na start wydaje się więc korzystna i nieodbiegająca od tych dostępnych u konkurencji.

W ETOTO bonus powitalny jest jak widać naprawdę konkurencyjny, ale to wciąż nie wszystko. Warto odnotować sporą lojalność bukmachera wobec klientów. Jeśli gramy w firmie często i dokonujemy regularnych wpłat, bonus ETOTO będzie nam oferowany nie raz, a oferta oraz warunki jego uzyskania będą trafiać na naszą skrzynkę e-mail regularnie.

ETOTO - Ciekawy i skuteczny marketing

Bukmacher ETOTO postanowił promować swoją działalność za pomocą największych gwiazd polskich mediów sportowych i społecznościowych. Trzeba przyznać, że wychodzi im to całkiem sprawnie i chyba większość młodych osób kojarzy tych, którzy zostali twarzami marki. Są to między innymi redaktorzy Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, Roman Kołtoń, czy Michał Pol. Do grona ekipy bukmachera należy również przepiękna Jolanta Zasępa, która prowadzi niektóre programy i promuje produkty związane z marką bukmachera. Zakłady bukmacherskie ETOTO postanowiły uruchomić  ETOTO TV, czyli swoją internetową telewizję, w której to wyżej wymienieni panowie zmagają się z różnymi wymagającymi zadaniami. Piłkarski quiz pod napięciem jest sztandarową pozycją w ofercie telewizji ETOTO i przyciąga co tydzień na portal Youtube setki tysięcy widzów. W tym programie graczy po udzieleniu nieprawidłowej odpowiedzi kopie prąd, co dodaje całemu show dodatkowych emocji i sprawia, że oglądalność show jest tak duża.

Poprzez ten, a także inne programy w ofercie internetowej telewizji bukmachera, do udziału mogą się zgłosić gracze i fani ETOTO oraz wystąpić w jednym programie z wyżej wymienionymi gwiazdami. Chętnych są setki i kilku osobom udało się już dostać na antenę. Oprócz własnej telewizji bukmacher ETOTO udziela się także na portalach społecznościowych. Tutaj niestety nie ma jeszcze tak dużego odzewu, jak na Youtube i firma dopiero raczkuje. Trzeba jednak przyznać, że ludzie od marketingu wykonują tam bardzo dobrą pracę i bukmacher stara się skutecznie podgryźć konkurencję, która ma dużo dłuższy staż.

ETOTO - oferta bukmachera i płatności

Bukmacher ETOTO i jego oferta zakładów bukmacherskich prezentują się bardzo dobrze. Na plus trzeba odnotować na pewno fakt, że strona jest przejrzysta i działa bardzo szybko. Oferta ETOTO skupia się w dużej mierze na piłce nożnej, co z pewnością zadowoli fanów tego sportu. Praktycznie przy każdym popularnym zakładzie meczowym, możemy zaobserwować ponad 150 opcji założenia się z bukmacherem. Jest możliwość obstawienia czerwonej kartki, rzutu karnego oraz rzutów rożnych. Mamy więc dosyć duże pole manewru i łatwo znaleźć coś dla siebie.

Firma bukmacherska ETOTO wysłuchała próśb swoich graczy i wprowadziła sporo nowych metod płatności. Gdy bukmacher zaczynał przygodę z naszym rynkiem, była dostępna tylko jedna możliwość wpłaty – za pomocą szybkiego przelewu bankowego. Z czasem zaczęły się jednak pojawiać kolejne metody płatności i obecnie depozyt możemy złożyć również za pomocą portfeli internetowych. Są popularne Neteller i Skrill, a gracz ma już alternatywę na zdeponowanie swoich środków do bukmachera. Jeśli chodzi o wypłatę, to tak jak u wszystkich legalnie działających na terenie naszego kraju firm, możemy zlecić ją tylko i wyłącznie na podane przy rejestracji konto bankowe.

W ofercie bukmachera znajduje się również kilka ciekawych bonusów jak choćby ETOTO PLUS. Promocja ta polega na połączeniu przez bukmachera kilku zakładów z jednego meczu. Dzięki temu otrzymujemy naprawdę bardzo ciekawe kombo, które może skusić nie jedną osobę. Przykładowo ETOTO może dla nas przygotować zakład, w którym w meczu Ligi Mistrzów muszą zostać spełnione podane wytyczne. Muszą paść minimum 3 gole, 10 rzutów rożnych oraz 4 żółte kartki. Ryzyko jest więc dużo większe niż w przypadku, w którym obstawiamy zakłady pojedyncze. Kurs jest jednak dużo wyższy i atrakcyjność takiego zakładu wzrasta.

ETOTO - aplikacja mobilna i szata graficzna strony

Aplikacja mobilna ETOTO została w końcu uruchomiona, a bukmacher zrobił duży krok w stronę pozyskania nowych klientów. Nie od dziś wiadomo, że szczególnie młode pokolenie uwielbia grać na swoich smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Jest to więc dla nich spory plus i wygoda. Zakłady bukmacherskie ETOTO przygotowały całkiem nowoczesną aplikację, która prezentuje wiele ciekawych rozwiązań. Logowanie się do aplikacji za pomocą odcisku palca to już nie nowość i pewnie nikogo nie zdziwi, ale jest to bardzo dobry sposób na szybkie wejście do gry, bez użycia loginu i hasła. Specjalny ETOTO bonus, który jest dostępny tylko w aplikacji, to kolejna warta uwagi promocja, którą bukmacher stara się zachęcić do jej pobrania.

Bonusy dostępne tylko w aplikacji bywają bardzo atrakcyjne, a wypłaty natychmiastowe. Pieniędzy na naszym koncie możemy się spodziewać nawet do 15 minut co pokazuje, jak poważnie traktuje ten aspekt bukmacher. Aplikacja mobilna ETOTO jest dostępna do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera, na urządzenia posiadające system Android. Posiadając sprzęt marki Apple, musimy udać się do App Store i pobrać ją stamtąd.

Szata graficzna strony głównej w ETOTO, to zdecydowana dominacja trzech kolorów – niebieskiego, czerwonego i białego. Całość wygląda bardzo skromnie, ale zarazem schludnie i przejrzyście. Wszystko jest więc na swoim miejscu, gdyż zakłady bukmacherskie powinny się wyróżniać atrakcyjnymi kursami i szeroką ofertą, a detale graficzne powinny stanowić wyłącznie dopełnienie całości. Bardzo dobrze zostało ukryte okienko Live Chatu, które jest widoczne, ale nie rzuca się nachalnie w oczy. Z lewej strony głównego panelu dostępne są najważniejsze pozycje, czyli zakłady cieszące się największą popularnością wśród graczy. Z prawej natomiast sprawdzić można stan naszych kuponów oraz najnowsze promocje. Wszystko co najważniejsze mamy więc pod ręką.

Punkty stacjonarne i godziny ich otwarcia

Bukmacher ETOTO stara się otwierać stopniowo kolejne punkty naziemne i poszerzać kontakt z klientami, którzy niekoniecznie mają dostęp do komputera i znają się na grze przez internet. ETOTO i punkty stacjonarne bukmachera mogą być więc fajnym łącznikiem pomiędzy młodszym i starszym pokoleniem. Firma stara się co kilka miesięcy otwierać kolejne placówki i lokuje je w taki sposób, by pokazać się w jak największej liczbie miast i województw. Punkty ETOTO i godziny ich otwarcia różnią się w zależności od miast i nie są stałe. Przykładowo w Warszawie wyglądają one następująco:

–  Poniedziałek: 10:00 – 17:00

–  Wtorek – sobota: 9:00 – 19:00

–  Niedziela: 10:00 – 18:00

Zakłady na żywo i transmisje live

Bukmacher ETOTO przygotował bardzo ciekawą zakładkę zakładów na żywo. Jest oryginalnie i w stylu bukmachera, a zakładka działa bardzo poprawnie. Jest to podstawa tego, co klient oczekuje i wymaga. Na duży plus zasługuje z pewnością aspekt wizualny i to, że strona nie zawiesza się, gdy przeskakujemy pomiędzy sportami. Często spotyka się bowiem tego typu problemy i jest to mocno frustrujące szczególnie wtedy, gdy zależy nam na czasie i chcemy zawrzeć zakład typu last minute. Oferta zakładów live skupia się w dużej mierze na tenisie i piłce nożnej. Turnieje tenisa posiadają tę specyfikę, że są rozgrywane od rana do późnej nocy, dlatego też stanowią ważny element zakładów live u każdego bukmachera. W ETOTO również ich nie zabraknie i przy każdym ze spotkań mamy sporo opcji do postawienia. Są zakłady gemowe, które gracze bardzo lubią i należą one do popularnych typów.

 

Bukmacher ETOTO wprowadził również długo wyczekiwaną możliwość obstawiania zakładów z Cash Out. Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli tego terminu, małe wytłumaczenie czym one są. Cash Out to funkcja, która umożliwia nam tak zwane zamknięcie zakładu przed jego zakończeniem. Jeśli widzimy, że drużyna na którą postawiliśmy nasze pieniądze gra dużo słabiej a my obawiamy się o to że przegra, możemy je w każdej chwili wycofać. Jest to opłacalne szczególnie wtedy, gdy zespół prowadzi. Jeśli jest wynik bezbramkowy bądź nasza drużyna przegrywa, odzyskamy tylko pewną część stawki i z pewnością nic nie zyskamy. Możemy jednak uratować takim zabiegiem część naszego wkładu.

 

Bukmacher ETOTO nie posiada jeszcze niestety transmisji do spotkań na żywo. Wiążą się one jednak z bardzo dużymi kosztami zakupu praw i prawdopodobnie będziemy musieli jeszcze na nie chwilę poczekać. Na tego typu luksusy mogą sobie pozwolić firmy z mocno ugruntowaną pozycją na rynku. ETOTO cały czas do takiej pozycji dąży i pozostaje nam cierpliwie śledzić rozwój sytuacji. Zamiast transmisji live możemy zobaczyć wizualizacje spotkań, które również bywają bardzo pomocne. Na wizualizacjach wyświetlanych podczas spotkań piłki nożnej widzimy, gdzie znajduje się w danym momencie piłka i dowiadujemy się jak bardzo groźna jest akcja. Mamy również opisane szczegółowe statystyki spotkania i posiadamy w nie pełen wgląd.

Opinie o bukmacherze ETOTO

Bukmacher ETOTO posiada widoczny gołym okiem potencjał i według wielu osób jest na dobrej drodze, by dogonić przez kilka najbliższych lat potentatów rynku. Tacy bukmacherzy jak STS czy Fortuna również zaczynali od tego pułapu i widać jak z biegiem czasu osiągnęli duży sukces. To, co trzeba w ETOTO pochwalić, to z całą pewnością marketing. Działa on na najwyższym poziomie, a bukmacher staje się z każdym miesiącem coraz bardziej popularny i zyskuje wielu nowych fanów. Nowoczesne metody prowadzenia swojej internetowej telewizji, interakcji z odbiorcą oraz kanałów w mediach społecznościowych, opłacają się i docierają do wielu tysięcy ludzi. Bukmacher ETOTO mocno ożywił nasz rynek i stał się na nim docenianą siłą, co pokazuje, że praca zostaje przez firmę wykonywana jak należy.

Kolejnym wartym kilku słów i pochwalenia aspektem, jest obsługa klienta. Zarówno Live Chat jak i kontakt mailowy z bukmacherem sprawują się bardzo dobrze i na każde pytanie dostajemy szybką i konkretną odpowiedź. Można się tylko zastanowić nad tym, dlaczego bukmacher ETOTO zwlekał aż tyle czasu z mocniejszym uderzeniem w stronę klienta i z tak skutecznym marketingiem. Być może bodźcem do działania była nowelizacja ustawy hazardowej i bukmacher wyczuł swoją szansę na zdobycie nowego i oddanego gracza. Oby firma wciąż szła w dobrą stronę i z czasem wprowadzała nowinki, które jeszcze bardziej zwrócą na firmę uwagę przeciętnego fana zakładów bukmacherskich.

Warto również pochwalić szybkie wypłaty na konto bankowe, które docierają nawet w weekend. Jest to sporym zaskoczeniem na plus i faktem wartym odnotowania. Często bowiem zdarza się tak, że wypłata zlecona w piątkowe południe, dociera na konto gracza dopiero w poniedziałek wieczorem. W ETOTO dochodzą one na konto błyskawicznie, więc i tu należą się duże brawa.

Opinie o firmie ETOTO muszą być więc pochlebne, a bukmacher ma w planie stać się za kilka lat czołową firmą bukmacherską w naszym kraju. Są na bardzo dobrej drodze do tego, by właśnie tak się stało. Z pewnością trzeba będzie jednak usprawnić kilka aspektów, przez które ETOTO lekko odstaje na tle konkurencji. Tym co najważniejsze do poprawy, wydaje się być zakup praw do transmisji video. Jest to dla gracza jedna z ważniejszych kwestii i dobrze było by oglądać mecz, który ma się ochotę obstawić. Kilka inwestycji i małych kroczków może przybliżyć firmę do sukcesu. Nam zostaje się przyglądać i obserwować wszelkie zmiany. Im więcej solidnych firm na rynku, tym więcej bonusów i ciekawych promocji, które dla graczy są najważniejsze.