Menu Zamknij

Bonus do 500 zł na start

Podwajamy pierwszy depozyt

Kod promocyjny:

brak

Ocena:
4.5/5

PZBuk to legalny polski bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.26.2017;

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawiła się w 2018 roku nowa firma. Mowa tu o bukmacherze PZBuk, któremu udało się uzyskać licencję Ministerstwa Finansów Rzeczpospolitej Polskiej i spełnić wszystkie potrzebne do tego wymogi. Nowa siła stała się z marszu konkurencją dla dobrze już znanych marek, jakimi są STS, Totolotek, LVbet, Fortuna, czy Milenium. Polski gracz zareagował na bukmachera pozytywnie, gdyż na naszym rynku jest wciąż bardzo dużo miejsca na tego typu działalność. Po bardzo znaczących zmianach prawnych względem graczy, które nastąpiły w 2017 roku, wielu potentatów oferujących możliwość obstawiania sportu w sieci, wycofało się z Polski. Zrobiło się więc sporo miejsca na przyjęcie wszystkich, którzy lubią emocjonować się sportem na różne sposoby i oddawać się tej rozrywce. Z tej okazji postanowił skorzystać PZBuk i wydaje się to być dla obu stron dobrym interesem.

Proces rejestracji w PZBuk

Proces rejestracji wydaje się być bardzo prosty i przejrzysty. Ogólnie rzecz biorąc, szata graficzna firmy jest wykonana w bardzo subtelny sposób, co według wielu opinii stanowi duży plus. Bukmacherzy starają się nie uprzykrzać graczom życia i umożliwić im w jak najprostszy sposób możliwość założenia konta.  Jak w przypadku innych firm bukmacherskich, musimy wypełnić szereg rubryk, co nie powinno nam zabrać zbyt wiele czasu. Po wpisaniu podstawowych danych zostaniemy poproszeni o wgranie obustronnego skanu naszego dowodu osobistego, oraz o wpisanie jego numeru. Ten sposób weryfikacji trzeba przejść praktycznie w każdej z firm bukmacherskich i umożliwia nam on w późniejszym czasie wzięcie wielu bonusów startowych. Firmy weryfikują nas w ten sposób i unikają wielu wyłudzeń oraz tak zwanych multikont, które swego czasu były bardzo popularnym sposobem oszustwa. Wiele osób zakładało bowiem konta na innych członków rodziny, oraz znajomych. Obecnie jest to na szczęście w bardziej skuteczny sposób weryfikowane, co uniemożliwia osobom z nieczystymi intencjami możliwość wyłudzenia pieniędzy.

  Warto więc pamiętać o tym, że na jedno domostwo może przypadać tylko jedno konto i musimy tego przestrzegać, by nie mieć z tym związanych żadnych kłopotów. Bukmacherzy dzięki specjalnym programom są w stanie bardzo szybko wykryć wyłudzenia. Poprzez takie działania możemy zostać zablokowani nie tylko w PZBuk, ale także u innych firm, które z chęcią wymieniają się wiadomościami o oszustach. W PZBuk musimy również zweryfikować swój numer telefonu komórkowego, co jest konieczne, chcąc otrzymać późniejsze bonusy.

Bonus na start w PZBuk

Zakładając konto w PZBuk, możemy liczyć na bonus startowy, który ma nas zachęcić do gry w tej dobrze zapowiadającej się firmie. Konkurencja na rynku nie śpi i żeby się jej przeciwstawić, trzeba wyjść do klienta z ciekawą ofertą. Bukmacher PZbuk oferuje nam na start tak zwany Freebet. W wolnym tłumaczeniu jest to po prostu darmowy zakład, który możemy wykorzystać na niektóre wydarzenia z oferty. Darmowy zakład otrzymujemy w tym wypadku po depozycie i jest to promocja przygotowana dla klienta na rok 2019. Wpłacając kwotę w wysokości 50 złotych, bukmacher dodaje na nasze konto równowartość depozytu – nie przekraczającą wyżej wymienionej kwoty.

  Aby aktywować na naszym koncie bonus, musimy postawić zakład wielokrotny ( co najmniej dwa zdarzenia na kuponie), które muszą tworzyć minimalny kurs łączny 2,00. Kwota zakładu musi wynosić m.in. 50zł (lub więcej). Po wykonaniu tych czynności powinniśmy odświeżyć stronę, bądź wylogować się z naszego konta PZBuk. Freebet będzie od tego momentu dostępny na naszym koncie i ważny przez 60 dni. W tym czasie powinniśmy zawrzeć dowolny zakład wielokrotny, który również musi posiadać minimalny kurs łączny 2,00. Co bardzo ważne, wygrana z darmowego zakładu będzie od razu nasza i gotowa do wypłaty. Bardzo często wygraną z bonusów typu freebet, trzeba obracać i wnosić kilkadziesiąt zakładów. W tym przypadku bukmacher PZBuk zdjął z klientów tę konieczność i z pewnością jest to mały plus dla grających.

Kody bonusowe i ciekawe promocje

Jeśli ktoś zastanawia się, czy w PZBuk kod bonusowy dostaniemy często i czy bukmacher nam je oferuje, to firma z pewnością ma bardzo ciekawy program lojalnościowy. W PZBuk mocno opłacalne wydaje się być obstawianie zakładów akumulowanych. Im więcej spotkań na naszym kuponie zawrzemy, tym większy % od wygranej zostanie dodany do naszego konta. Jest to więc dobra informacja dla wszystkich, którzy lubują się w tak zwanych ,,taśmach”. Musimy cały czas pamiętać, że PZBuk to nowa firma, która wciąż się rozwija i wprowadza dla graczy różne udogodnienia. Lojalność wobec klienta powinna być więc z czasem coraz bardziej zauważalna i w PZBuk bonus powinien kojarzyć się z czymś oczywistym.

  Firma stara się skusić klientów licznymi promocjami od wpłaty, wysyłając bonusy przed dużymi wydarzeniami sportowymi. Jeśli mamy już za sobą pierwszą wpłatę i zdążyliśmy się zameldować w PZBuk, to możemy oczekiwać SMS, bądź wiadomości e-mail. Bonusy najczęściej przydzielane są przed spotkaniami Ligi Mistrzów i wysyłane we wtorki, lub środy. Podobnie jest z hitowymi spotkaniami, które odbywają się w weekend. Jeśli na horyzoncie są Gran Derbi bądź inne z wielkich derbów, często można spodziewać się bonusu 25, 50, czy też 100% od wniesionego wkładu.

Sklep dla gracza powrotem do korzeni?

Zostając jeszcze na chwilę w tematyce bonusów, z całą pewnością odnotować trzeba, że bukmacher PZBuk oferuje nam również sklep dla graczy, który znającym się na temacie osobom kojarzyć się może z firmą ComeOn. Działała ona na naszym rynku kilka lat temu, gdy nasze prawo nie było jeszcze tak bardzo rygorystycznie egzekwowane i restrykcyjne względem firm bukmacherskich i graczy. Osoby znające rynek i interesujące się nim wiedzą, że podobieństwo tego sklepu do ComeOn, nie jest dziełem przypadku i za wszystkim stoi ta sama spółka. Mówimy tu o grupie Cherry Online Polska, która pod nazwą PZBuk postanowiła już na legalnej licencji, wrócić do naszego kraju.

  W sklepie możemy wymienić punkty, które uzbieramy obstawiając kolejne wydarzenia sportowe. Niezależnie od tego, czy zakład jest wygrany, czy przegrany, regularnie będą one dodawane do naszego konta. Kiedy ich liczba będzie nas już satysfakcjonować, warto wtedy odwiedzić sklep i zapoznać się z jego ofertą. By wejść do sklepu, niepotrzebna jest dodatkowa rejestracja konta, czy też specjalny alias, co można często spotkać na innych stronach w sieci. Wystarczy odwiedzić odpowiednią zakładkę i wymienić zgromadzone punkty gracza na nagrody. Do wyboru mamy darmowe zakłady, bonusowe środki, którymi będziemy musieli kilkukrotnie obrócić, oraz miejsce na to, by wprowadzić PZBuk kod bonusowy. Jeśli już takowy dostaniemy, będziemy wiedzieli w które miejsce się udać, by móc z niego skorzystać.

  Punkty możemy również zdobyć na kilka innych sposobów, więc nie jest to tylko i wyłącznie zasługa obstawiania spotkań. Za samą rejestrację konta w firmie, uda nam się złapać 600 punktów. Zatwierdzone dokumenty, które wyślemy do weryfikacji, pozwolą nam zdobyć kolejne 1000 punktów za każdy z wysłanych dokumentów. Każda wpłata w wysokości 100 złotych, to kolejne 100 punktów, które zostanie dodane specjalnie dla nas. Jak więc łatwo policzyć za każdą wpłaconą złotówkę, otrzymamy 1 punkt bonusowy. Codzienne logowanie się na nasze konto, pozwoli nam się wzbogacić o 25 pkt. Widzimy więc, że w bardzo prosty sposób można uzbierać ich pokaźną liczbę i wymienić za jakiś czas na darmowe zakłady.

Opinie i pierwsze wrażenie o bukmacherze

PZBuk opinie już posiada i są one nie najgorsze, gdyż podczas dotychczasowej działalności bukmacher nie zdążył jeszcze niczym podpaść. Jak wiadomo, każdy klient jest z początku bardzo wyrozumiały i przygląda się wszystkiemu, co na rynku nowe. Bukmacher PZBuk będzie mógł zostać poddany prawdziwej opinii i weryfikacji przez klienta za jakiś czas, gdy w pełni zadomowi się na naszym rynku. Na razie wygląda to dobrze i opinie, które można usłyszeć i przeczytać na forach, są względem firmy pochlebne. Z czasem spodziewane jest

uruchomienie nowych bonusów, szybsze i sprawniejsze działanie strony, oraz błyskawiczne wypłaty, które bywają dobrym wabikiem na graczy.

Zakłady bukmacherskie i LiveBetting

Główna strona w PZBuk prezentuje się bardzo okazale i już na pierwszy rzut oka widać, że gracz nie powinien mieć problemu ze znalezieniem szukanych przez niego zakładek. Na wstępie zostało już odnotowane, że bukmacher postanowił się nie bawić  w wyszukane efekty graficzne i postawił na prostotę wykonania strony. Gracze odwiedzają strony bukmacherskie po to, by obstawiać wydarzenia sportowe i z pewnością cieszą się, że strona wygląda na tyle przejrzyście, że już po krótkiej chwili można trafić tam, gdzie się chce.

  To co od razu rzuca się w oczy po wejściu w dostępne zakłady, to bardzo szeroka i rozbudowana oferta. Wiele wydarzeń sportowych posiada aż +100 możliwości założenia się, co jest świetnym wynikiem i pokazuje, że wybór wydarzeń z wybranego przez nas spotkania jest  naprawdę spory. Bardzo ucieszą się miłośnicy naszej rodzimej Ekstraklasy, która jak wiemy, jest zarówno piękna, jak i nieprzewidywalna. Jednakże liczby kibiców na polskich stadionach pokazują, że wiele osób się z nią utożsamia i chce ją w każdy weekend oglądać. Bukmacher PZBuk przygotował więc sporo ciekawych wydarzeń z naszego rodzimego podwórka, co z pewnością jest warte odnotowania.

  Miłośnicy obstawiania na żywo, będą ciekawi, jak wygląda oferta LiveBetting, którą przygotował dla nas bukmacher. Na pierwszy rzut oka widać dobre i wysokie kursy, które w przypadku legalnie działających bukmacherów, były często dalekie od ideału. Szeroka oferta live na tenis, co na pewno ucieszy fanów żółtej piłeczki i tego pięknego sportu — bardzo szkoda, że już bez naszej mistrzyni Agnieszki Radwańskiej.

Metody wpłat na konto PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie posiadają trzy popularne metody wpłat. Bukmacher PZBuk daje nam możliwość zdeponowania pieniędzy przy pomocy znanego już szerszej liczbie graczy serwisu – Przelewy24. Jest to ekspresowy przelew bankowy, który powinien dotrzeć na konto gracza do 15 minut. Kolejnymi dwoma metodami wpłat do bukmachera, są Dotpay i Blik. Są to bezpieczne systemy szybkich wpłat internetowych, które są od jakiegoś czasu bardzo popularnymi metodami wpłat wśród graczy. Jeśli chodzi o wypłaty, to wszystko działa bardzo sprawnie i zlecony przelew dociera na nasze konto bankowe, maksymalnie do dwóch dni roboczych.

Jeśli moglibyśmy podsunąć PZBuk opinie i dać im konstruktywną radę, to z całym przekonaniem wśród opcji wpłat przydałby się jeden z portfeli internetowych. Mimo, że Skrill wraz z restrykcyjną ustawą hazardową zaczął się powoli wycofywać z naszego rynku, to u konkurencyjnych firm z polskiego podwórka ten sposób wpłaty dalej funkcjonuje. Kolejnym sposobem na wpłacenie gotówki, który ma wielu zwolenników, jest karta PaySafeCard, którą możemy dostać w wielu sklepach na terenie naszego kraju. Umożliwia ona szybką wpłatę pieniędzy, kiedy nie posiadamy ich akurat na naszym koncie bankowym. Jest to więc idealna alternatywa na takie awaryjne sytuacje, której używa wielu graczy. Z pewnością bukmacher dostaje od swoich klientów tego typu rady i za jakiś czas możemy się spodziewać reakcji. Im więcej metod wpłat, tym większe zainteresowanie graczy i popularność serwisu, dlatego warto zająć się tym tematem.

Aplikacja mobilna

Bukmacher PZBuk nie przygotował dla nas na ten moment aplikacji mobilnej, o którą wiele osób pyta. Jak jednak wiemy, na nasz rynek weszli niedawno, więc wypada nam z pełną wyrozumiałością poczekać. Pracownicy pytani na Live Chat o to, kiedy aplikacja wejdzie w życie i czy są takie plany, uspokajają i potwierdzają, że czynią starania w tej kwestii. Zostajemy jednak zapewnieni, że strona bukmachera działa na smartfonach bardzo dobrze i na ten moment poradzimy sobie bez dostępnej jeszcze aplikacji. Aplikacje na telefony, to w obecnych czasach duże udogodnienie i mnóstwo osób korzysta z tego sposobu na grę w zakładach bukmacherskich. Bardzo często jesteśmy bowiem w trasie, dojeżdżamy gdzieś pociągiem bądź samochodem jako pasażerowie. Jest to więc dobra okazja na chwilę relaksu i obstawienie meczu naszej ulubionej drużyny.

Miła obsługa klienta

Trzeba również dodać kilka słów o tym, że bukmacher postarał się o bardzo miłą i inteligentną obsługę klienta. Nie rzadko zdarza nam się trafiać na osoby, które nie są zbyt kompetentne i pomimo wielu minut rozmowy, nie potrafimy się od nich dowiedzieć nic znaczącego. W PZBuk opinie o obsłudze klienta mogą być więc bardzo pochlebne, a pracujące tam osoby sprawiają wrażenie przygotowanych i odpowiednio przeszkolonych na to stanowisko.

Podsumowanie bukmachera PZBuk

Ogólnie rzecz biorąc, trzeba uczciwie przyznać, że bukmacher PZBuk wszedł na polski rynek z przytupem. Oczywiście firmie brakuje jeszcze sporo do ideału, który wymagający klient chciałby zobaczyć, ale trzeba spojrzeć na nową na rynku markę, z lekkim przymrużeniem oka. Najważniejszy wydaje się fakt, że firma zwraca uwagę na uwagi

klientów i stara się z każdym miesiącem wprowadzać nowości, dzięki którym mogą stawać się bardziej konkurencyjni.

  Do plusów można zapisać z całą pewnością ofertę, gdyż ta prezentuje się bardzo okazale. Nie ma się jednak co dziwić, że jest ona szeroka, PZBuk to spadkobierca ComeOn, więc wiedzą oni jak dać graczom dużo możliwości. Jeśli miałbym coś udoskonalić, to być może przyśpieszyłbym lekko rozliczanie zakładów live, na które trzeba czasem troszkę poczekać. Jest to jednak mały detal, który zostanie z pewnością wyeliminowany. PZbuk opinie za ofertę zakładów bukmacherskich dostanie więc wysoką.

  Na lekki minus, zostanie zapisany z pewnością brak dostępnych wpłat za pomocą portfeli elektronicznych i kart prepaid — typu paysafecard. Warto postarać się więc o Skrill bądź Neteller, a klienci z całą pewnością to docenią. Jednakże tutaj również trzeba wykazać się wyrozumiałością, gdyż wiemy, że są czynione w tym kierunku pewne zmiany. Klientom PZBuk pozostaje więc czekać cierpliwie na pozytywne dla nich zmiany.

  Warto również pochwalić firmę za bonus startowy. W PZBuk kod bonusowy nie jest nam po rejestracji i pierwszej wpłacie potrzebny, gdyż otrzymujemy darmowy zakład — czyli freebet, który nie posiada żadnych warunków obrotu. Jest to świetna okazja dla graczy, którzy lubią łapać wysokie kursy i grać akumulatory. Można bowiem za darmo ustrzelić fajną wygraną, którą nie będziemy już musieli obracać, co dla graczy jest ważnym i pozytywnym aspektem . Oferta startowa wygląda więc całkiem przyzwoicie i PZBuk stanął na wysokości zadania.

  Polskie Zakłady Bukmacherskie i ich wejście na nasz rynek, to dodatkowa konkurencja, co zawsze sprzyja rywalizacji i jest opłacalne dla klientów. Jeśli firmy nie posiadają zbyt wielkiej konkurencji i mają monopol na pewien rynek, to mogą tak naprawdę ustalać zasady tak, jak im się podoba. Każda decyzja o wejściu na rynek bukmacherski, powinna być więc odbierana bardzo pozytywnie, jeśli tylko bukmacher chce zaistnieć i stara się jak najlepiej wypaść w oczach klientów.

  Po wejściu PZBuk na polską scenę bukmacherską, mogliśmy od razu zaobserwować wiele promocji u innych marek. Jak więc widać odnotowały one, że pojawił się groźny konkurent i trzeba mieć do niego odpowiedni szacunek. Oby bukmacher rozwijał się w takim tempie jak dotychczas, gdyż będzie to dla całego rynku sporą korzyścią.

Na koniec kilka opinii klientów, które z pewnością zaciekawią wielu potencjalnie zainteresowanych marką PZBuk:

– ,, Rejestracja poszła bardzo szybko i na start otrzymujemy freebet 50zł. Dokumenty zaakceptowane w kilkanaście minut. Bukmacher posiada dosyć bogaty program lojalnościowy. ”   – ,, Dla mnie PZBuk, to mocna 4 w skali na 5. Bonus powitalny nie jest gigantyczny, ale to freebet, więc można ugrać ile się chce, nie przejmować obrotem i od razu cieszyć się wygraną. „

  ,, W PZBuk kod bonusowy nie jest nam potrzebny. Otrzymujemy bowiem freebet, dzięki któremu nie musimy przejmować się obrotem. Po pierwszych tygodniach jestem zadowolony i raczej zostanę na dłużej „

  Jak więc widać opinie o PZBuk są dobre, a gracze skupiają się na swoich zadaniach i czekają na rozwój strony, który z każdym miesiącem powinien postępować. Najbardziej wyczekiwana wydaje się aplikacja, która w dużym stopniu ułatwi graczom poruszanie się po serwisie i sprawi, że dostęp do PZBuk będzie dużo łatwiejszy. Znając ambicję grupy stojącej za nową marką, w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć, że aplikacja została oddana do użytku i zakłady bukmacherskie są już dostępne na smartfony. Obecnie pozostaje nam korzystać z przeglądarek na naszych smartfonach, które są dostosowane do obsługiwania tego typu stron.