Menu Zamknij

Aż do 2000 PLN bonusu

Bonus 100%

Kod promocyjny:

brak

Ocena:
4.5/5

forBET to legalny polski bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016;

Bukmacher forBET to jedna z najmłodszych firm w branży bukmacherskiej na polskim rynku. Rozpoczęli oni swoją działalność 4 maja 2016 roku, dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów. Odkąd forBET otrzymał legalną licencję przyznaną mu na 6 lat i rozpoczął świadczenie swoich usług, możemy obserwować jego wielką aktywność na wielu frontach. Bukmacher z początku oferował swoje zakłady wyłącznie w internecie, ale po krótkim czasie postanowił zaatakować również rynek stacjonarny. O tym jednak w późniejszej części artykułu.

Początki działalności bukmachera to chęć zwrócenia na siebie uwagi i liczne promocje, które miały w zamiarze przyciągnąć nowego gracza. Firma wystartowała z wysokiego pułapu, wprowadzając na jakiś czas zupełny brak podatku od postawionego kuponu. Gracz otrzymywał cały zysk ze stawki pomnożonej przez kurs, a forBET postanowił brać podatek na siebie. Było to bardzo odważne i świetne marketingowe posunięcie, które szybko się firmie kilkukrotnie zwróciło. W kwietniu 2019 roku forBET jest już jedną z popularniejszych marek i ma się naprawdę dobrze.

Rejestracja i bonusy na start

Proces rejestracji w forBET to etap składający się z trzech kroków i zajmuje on trochę więcej czasu niż w przypadku innych firm. Jest to jednak spowodowane tym, że możemy zaakceptować podczas tego procesu bonusy na start, wpisać kod promocyjny i musimy wyrazić kilka zgód prawnych. Poza tym, jak wszędzie nie ominie nas weryfikacja tożsamości i powinniśmy przygotować wyraźny i obustronny skan dowodu osobistego. W pierwszym etapie rejestracji będziemy mieć możliwość zaznaczenia opcji skorzystania z bonusu powitalnego, więc zainteresowani powinni się na tym etapie skoncentrować, by go nie przegapić. Później pozostaną nam do wypełnienia podstawowe formalności, a w trzecim i ostatnim kroku będziemy mogli wpisać kod promocyjny forBET, jeśli będziemy go posiadać. Będzie on nam umożliwiał zdobycie dodatkowych bonusów.

Gdy ukończymy już rejestrację w forBET, przyjdzie czas na główne danie – czyli na bonusy. Firma przygotowała je aż trzy, co jest zdecydowanie jedną z lepszych ofert startowych na polskim rynku. Zasady promocji wydają się być bardzo proste i przejrzyste, a bukmacher forBET postanowił nie utrudniać graczom życia. Promocja nosi nazwę ,, Mistrzowski start” i umożliwia graczom przywitanie się z zakładami bukmacherskimi marki w bardzo ciekawy sposób. Pierwszy bonus forBET to typowe dla oferty startowej pomnożenie wpłaty. Jest to nic innego jak bonus 100%, dzięki któremu możemy grać za dwa razy więcej.

Kolejne dwa z pozostałych nam do wykorzystania bonusów, są również dostępne od wniesionego wkładu. Tym razem jednak nie będzie nam dane skorzystać z 100% od depozytu, a z 75 i 50%. Bukmacher forBET pozwala więc graczom zapoznać się z jego ofertą naprawdę dobrze i widać, że dział marketingu odrobił tam przysłowiową robotę. Podczas każdego z pierwszych trzech depozytów pieniądze bonusowe zostaną nam przyznane automatycznie. Oznacza to więc, że nie będziemy musieli zgłaszać się na live chat z prośbą o ich dopisanie i szukać kodów bonusowych. Obrót bonusami w forBET wygląda ciekawie i na pierwszy rzut oka nie sprawiają one wrażenia trudnych do wykonania. Wpłacając wybraną przez nas kwotę, otrzymujemy w przypadku pierwszego bonusu jej podwojenie. Pieniądze bonusowe widnieją w saldzie, lecz nie mogą być użyte do momentu, gdy nie obrócimy kwotą naszego depozytu jednokrotnie po kursie 2,0 lub wyższym.

Gdy nasz pierwszy zakład zostanie rozstrzygnięty, kwota dostępna w saldzie bonusowym zostanie automatycznie uwolniona i dostępna do gry. Bonusem od wpłaty musimy obrócić czterokrotnie, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1,30. Bardzo ważne jest również to, że na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia. Identycznie wygląda obrót pozostałych dwóch bonusów, o których zostało już wyżej napisane. Czas na wykonanie obrotu to aż 30 dni, więc każdy powinien się w tym czasie zmieścić.

Inne ciekawe bonusy i promocje

Bukmacher forBET bonusami i promocjami stoi, co musi cieszyć każdego z graczy, którzy zaufali firmie i są jej lojalnymi klientami. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec wiele ciekawych promocji, które zaciekawią klientów. Jedną z nich jest bonus urodzinowy, który z całą pewnością sprawi, że ten dzień będzie dla solenizanta jeszcze bardziej wyjątkowy. Zakłady bukmacherskie forBET postanowiły obdarować każdego gracza obchodzącego urodziny drobną kwotą, dzięki której jubilat będzie mógł w ten ważny dla siebie dzień obstawić zakład za darmo. Jedynym wymaganiem, by dostać wyżej wymieniony bonus, jest jakakolwiek aktywność na koncie gracza w ostatnich miesiącach i odnotowana wpłata.

Kolejną ciekawą promocją, która raz na czas pojawia się na stronie głównej bukmachera, jest dobrze wielu znana ,, Kto rano wstaje, temu forBET daje”czyli nic innego jak gra z dodatkowym bonusem. Możemy dodać do naszej wygranej aż 14% bonusu, co od razu może nam się skojarzyć z promocją Fortuny, która również raz na czas organizuje tego typu akcję pod hasłem ,,Happy Hour”. W forBET promocje tego typu pojawiają się dosyć często, a ta konkretna trwa od godziny 6:00 do 10:00. Jest więc przygotowana dla prawdziwych i zapalonych fanów zakładów bukmacherskich, którzy zasiadają do obstawiania o wczesnej porze.

Jedną z najbardziej popularnych i sztandarowych promocji w forBET jest ,,Super tydzień” czyli inna promocja każdego dnia, która trwa – jak sama nazwa wskazuje, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli zapisaliśmy się na newsletter w forBET, będziemy dostawać przypomnienia w postaci SMS i e-mail. Mogą nam one czasem uratować skórę i nie pozwolą przegapić jednego z ważnych bonusów. Promocję super tydzień charakteryzuje przede wszystkim bardzo zróżnicowana oferta. Najczęściej należą do niej bonusy od depozytu, podwyższone kursy na popularne zakłady, czy dodatek do wygranej w postaci wzięcia podatku przez forBET na siebie. W tej promocji bukmacher oferuje również zwroty za nietrafione zakłady oraz promocję zakładki wirtualnych sportów, na które rozdaje ciekawe bonusy.

Oferta bukmachera i działalność sponsoringowa

Bukmacher forBET mimo swojego krótkiego stażu na naszym rynku dysponuje naprawdę ciekawą i szeroką ofertą zakładów bukmacherskich. Strona główna iforbet.pl wygląda bardzo schludnie, a firma postawiła na przyjazne dla oka kolory. Dominuje zieleń i biel, a całość jest bardzo przejrzysta. Jeśli chodzi o kursy i ich atrakcyjność to jest nadspodziewanie dobrze. Można by rzec, że nie odbiegają one w zupełności od tego, co oferują największe firmy na naszym rynku. Imponuje szczególnie oferta na najlepsze ligi piłkarskie i na przeciętny mecz Premiership jest bardzo często dostępne nawet 200 różnych opcji założenia się. W tym aspekcie nie ma się więc zupełnie czego wstydzić.

Oprócz głównego panelu z zakładami przedmeczowymi jest również zakładka zakładów na żywo, czyli popularny LiveBetting. Tutaj także wszystko jest dobrze widoczne i łatwo odszukać interesujące nas zakłady. Poza kursami spotkań mamy także wgląd w ich darmowe statystyki, czy kalendarz nadchodzących wydarzeń i transmisji video. Po otwarciu konkretnego meczu z tych, które dopiero się odbędą widzimy czy będzie on transmitowany na żywo przez bukmachera, czy będziemy musieli korzystać wyłącznie z małej mapki ze statystykami live. Reasumując zakłady live w forBET mają wszystko co powinny mieć, a jeśli można by się do czegoś lekko przyczepić, to do zbyt małej ilości transmisji z mniejszych wydarzeń. Jednakże nie jest źle i zarówno przy zakładach przedmeczowych jak i zakładce live, forBET prezentuje się dobrze.

Bukmacher forBET radzi sobie bardzo dobrze na polu marketingowym i od początku wejścia na polski rynek nie próżnuje, będąc partnerem biznesowym wielu dużych klubów. Firma nie skupia się tylko i wyłącznie na piłce nożnej, co z racji popularności wydaje się być najbardziej oczywistym krokiem, ale i na innych sportach. Zakłady bukmacherskie forBET są od 2017 roku sponsorem tytularnym renomowanej drużyny żużlowej – Włókniarz Częstochowa. Umowa zostaje z roku na rok regularnie przedłużana i w 2019 roku wciąż obowiązuje. Bukmacher angażuje się również w bardzo szczytne akcje i w czerwcu 2018 roku został oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w Amp Futbolu. Firma postanowiła wspierać tych dzielnych chłopaków, za co należy im się ogromny szacunek.

Marka forBET jest również obecna na koszulkach naszych drużyn piłkarskich i widnieje jako sponsor główny między innymi byłego Mistrza Polski – Śląska Wrocław, oraz drużyny aspirującej do awansu do Ekstraklasy, czyli ŁKS-u Łódź. Jedną z ambasadorek marki jest Karolina Kowalkiewicz, czyli obecna gwiazda amerykańskiej federacji UFC, specjalizującej się w sportach walki MMA. To tylko kilka przykładów na to, że forBET – zakłady bukmacherskie, nie boją się współpracy i stawiają z każdym następnym dniem na coraz większy rozwój firmy. Drużyny sportowe czują, że posiadają godnego partnera i z dużą chęcią nawiązują kontakt, który dla obydwu stron jest ważny.

Formy płatności i aplikacja mobilna

Bukmacher forBET oferuje nam kilka podstawowych sposobów zdeponowania pieniędzy. Są nimi popularne PayU czy Dotpay, które możemy spotkać także u innych firm bukmacherskich działających w naszym kraju. Firma nie posiada opcji wpłat za pomocą portfeli internetowych oraz kart przedpłaconych, co stanowi pierwszy mały minus. Wypada mieć nadzieje, że ankiety które bukmacher często przeprowadza posłużą do dokonania zmian w tym aspekcie i prośby klientów zostaną wysłuchane. Wypłaty realizowane są bardzo szybko i tutaj nie można mieć żadnych zastrzeżeń do forBET. Zarówno pierwsza, jak i kolejne wypłaty z konta gracza, trafiają na rachunek bankowy na następny dzień roboczy.

Tak dobrze prosperująca i dynamicznie rozwijająca się firma nie mogłaby działać bez swojej aplikacji mobilnej. Bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów bardzo dobry produkt, który można pobrać zarówno na smartfony i tablety z systemem Android, jak i na Apple IOS. Aplikacja forBET prezentuje się równie przejrzyście i schludnie jak strona internetowa bukmachera. Firma oferuje nam poprzez swoją apkę bardzo szybkie płatności, dzięki którym wygodnie zdeponujemy pieniądze i szybko wypłacimy je z konta. Nie mogło również zabraknąć Match Trakera, czyli wizualizacji spotkań, dzięki której emocje będą przeżywane z jeszcze większym napięciem. W forBET aplikacja oferuje nam również możliwość sprawdzenia oferty na nadchodzące zakłady przedmeczowe i live. Jest więc całkiem dobrze, chociaż z pewnością można ten produkt z czasem jeszcze udoskonalić.

Punkty stacjonarne i godziny otwarcia

Bukmacher forBET działa w internecie z rozmachem od jego wejścia na nasz rynek i podobnie jest z punktami stacjonarnymi. W sierpniu 2018 firma postanowiła otworzyć pierwsze z nich i zostać realną konkurencją dla doświadczonych i zaprawionych w boju rywali, którzy trwają już na rynku dziesiątki lat. Kiedyś jednak trzeba zacząć i forBET nie miał nawet przez chwilę zamiaru czuć się gorszym. Bukmacher na kwiecień 2019 roku posiada już w naszym kraju kilkadziesiąt lokali stacjonarnych i jeśli będzie się rozwijał w tym tempie, to lada moment dostanie się na szczyt. Warto zauważyć, że forBET punkty stacjonarne umieszcza w Polsce bardzo umiejętnie i stara się powoli zaistnieć w każdym z województw. Największą popularnością cieszy się jednak z początku na południu naszego kraju, gdzie jego placówek jest już naprawdę dużo. Godziny otwarcia punktów stacjonarnych w forBET robią naprawdę duże wrażenie. Lokale zamykane są czasem nawet nad ranem, co pokazuje jak poważnie traktuje swoich klientów bukmacher. Poniżej przykładowe godziny otwarcia jednego z punktów w Warszawie na ulicy Nowolipki:

Poniedziałek-Czwartek: 14:00 – 2:00

Piątek: 14:00 – 3:00

Sobota: 12:00 – 3:00

Niedziela: 12:00 – 1:00

Obsługa klienta w forBET i opinie ogólne

Bukmacher forBET zasłużył sobie na dobre podsumowanie przede wszystkim dzięki temu, że w tak krótkim czasie od rozpoczęcia działalności, stał się ważnym graczem na naszym rynku. Firma ruszyła mocno z kopyta i w niecałe 3 lata działalności jest już rozpoznawalna przez większość osób, które interesują się sportem i zakładami bukmacherskimi. Duży plus należy się szczególnie za tak szybkie otwarcie punktów stacjonarnych, których ilość jak na krótki staż działalności bukmachera robi spore wrażenie. Bardzo mało skarg i wysoka opinia klientów zarówno w sieci, jak i w punktach stacjonarnych, stanowi o świetnym podejściu forBET w stosunku do graczy.

Pochwalić trzeba również obsługę klienta na live chat i podczas kontaktu mailowego. Wiele spraw spornych zostaje rozwiązanych natychmiast i w bardzo miły sposób. Kolejny plus to godziny otwarcia, które robią wrażenie nawet na klientach innych firm co sprawia, że wiele osób przenosi się do forBET. Na koniec warto zwrócić uwagę na bonus Forbet, który powoduje, że początek przygody z bukmacherem może być naprawdę udany, a klient ma okazję pograć za pomnożone pieniądze i zapoznać się z ofertą na dobre. Wypada życzyć firmie, by rozwijała się w tym tempie przez kolejne miesiące i zaskakiwała swoich graczy nowymi i licznymi promocjami.