Menu Zamknij

Bonus powitalny 1200 zł

Freebet 25 zł

Kod promocyjny:

pewne25

Ocena:
4.5/5

STS to legalny polski bukmacher posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

Bukmacher STS to zdecydowany potentat na rynku bukmacherskim w Polsce. Firma przetarła tory innym i rozpoczęła swoją działalność już w 1997 roku. Od ponad 20 lat z powodzeniem działa na naszym rynku i na kwiecień 2019 roku, posiada 430 punktów stacjonarnych w Polsce. Ta liczba doskonale obrazuje jakim powodzeniem cieszy się oferta STS i jak często gracze wracają do bukmachera, by zawrzeć z nim zakład. Firma z roku na rok regularnie się rozwija i otwiera kolejne punkty, dzięki którym większa liczba osób może mieć do nich stały dostęp. Zakłady bukmacherskie STS zatrudniają ponad 1300 pracowników i liczba ta zwiększa się z każdym kolejnym otwartym punktem.

Pozycja bukmachera na polskim rynku jest bardzo stabilna i ugruntowana, dlatego też ambicje firmy zaczęły sięgać dalej i przedstawiciele STS podjęli decyzję, by wyjść ze swoją ofertą poza nasz kraj. W lutym 2019 roku, zakłady bukmacherskie STS postanowiły otworzyć aż 11 punktów przyjmowania zakładów poza granicami Polski. Na tej liście znalazły się takie kraje jak Wielka Brytania, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Andora, Luksemburg, Słowenia, San Marino, Gibraltar, Malta i Islandia. STS oferuje w powyższych krajach usługi na zasadzie współpracy z firmą BetConstruct.

Rejestracja w STS

Proces rejestracji u największego polskiego bukmachera to bułka z masłem. Oczywiście jak wszędzie będziemy musieli wypełnić pola, w które wpiszemy nasze podstawowe dane. Niezbędny będzie też dowód osobisty, który ma nam posłużyć do weryfikacji tożsamości. Bukmacher STS to renomowana firma i możemy być w 100% pewni, że nie wykorzysta on naszych danych w żaden inny sposób. W większości przypadków dane z dowodu są potrzebne tylko podczas procesu zakładania konta. Bukmacher może co prawda poprosić o ponowne wgranie skanu dowodu w późniejszym czasie, lecz zdarzyć może się tak tylko wtedy, gdy będzie miał wobec nas jakieś uzasadnione podejrzenia.

Jeśli jednak nie mamy nic do ukrycia i spełniamy wszystkie potrzebne do założenia konta i legalnej gry wymogi, to cały proces rejestracji przebiegnie szybko i przyjemnie. Jeśli posiadamy kod promocyjny STS i chcemy go wykorzystać już podczas zakładania konta, to jedna z rubryk nam to umożliwi.

Bonus powitalny w STS

W STS bonus powitalny możemy odebrać na kilka sposobów. Wszystko będzie zależeć od tego, z ilu bonusów będziemy chcieli skorzystać i czy wszystkie nas interesują. Na sam start bukmacher oferuje nam Freebet, czyli popularny darmowy zakład. Jest on bardzo często przyznawany przez bukmacherów podczas ofert na początek przygody z graniem i umożliwia graczowi zawarcie pierwszego zakładu bez depozytu. Ma on być rodzajem zaproszenia do gry i przedstawienia oferty. Wygrane z zakładów typu freebet posiadają najczęściej tak zwany obrót. W przypadku gdy uzyskamy z zawartego zakładu (freebetu) wygraną i nasz kupon okaże się zwycięski, będziemy musieli kilkukrotnie za ten zysk zagrać. Stawiając kolejne spotkania na kuponach, wykonamy obrót tak szybko, jak wysoki do wykonania on będzie i jak często będziemy obstawiać. U każdego bukmachera wygląda to inaczej i tego typu zapisy regulaminowe często ulegają całkowitym zmianom, bądź delikatnym korektom.

Gdy wykorzystamy już freebet dostępny po rejestracji i zdecydujemy się wpłacić do STS pieniądze, będzie nam przysługiwał kolejny bonus. STS – bonus na start, to główna i największa z promocji powitalnych firmy. Bonusy od depozytu są z reguły tymi, na których można najwięcej skorzystać. Kwoty, jakie możemy wpłacić i pomnożyć bywają imponujące i wiele osób stara się spróbować swoich sił. Bonus od pierwszej wpłaty w STS wygląda korzystnie i jest przygotowany z myślą o graczach, którzy lubią ryzyko i posiadają dużą pasję do sportu. W STS nasza wpłata zostanie podwojona, jest to więc klasyczny bonus 100%. Obrót, który będziemy mieć do wykonania jest stosunkowo niski. Wpłacona do STS kwota musi zostać obrócona trzykrotnie. Przykładowo, jeśli wpłacimy 1000 złotych, to otrzymamy tyle samo bonusu i będziemy musieli zawrzeć zakłady na równowartość 3000 złotych. Bardzo ważne jest to, że w STS obracamy tylko i wyłącznie kwotą bonusową, a nie całością równowartości wpłaty i bonusu.

By otrzymać bonus na start, kod promocyjny STS nie jest nam potrzebny, ale musimy pamiętać o tym, by zaznaczyć podczas rejestracji okienko, w którym wyrazimy chęć otrzymania bonusu. Powinno nam się ono pojawić jako jedna z widocznych podczas zakładania konta opcji. Bonus pojawia się na naszym koncie automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty przez bukmachera, nie będziemy więc musieli udawać się na live chat i prosić o jego dopisanie. Na naszym koncie będziemy mieć również opcję wglądu w postęp wykonywanego przez nas bonusu, który będziemy mogli sprawdzić w zakładce ,,moje konto”.  Do obrotu liczą się również zakłady na żywo, a kupon powinien posiadać kurs minimalny 1,91. Możemy go wykonać zarówno poprzez zakłady pojedyncze, jak i przez akumulowane, czyli za pomocą kilku zakładów na jednym kuponie.

Promocje i bonusy

Bukmacher STS to prawdziwa kopalnia bonusów i promocji, do których uzyskamy dostęp po rejestracji. Jeśli mamy już za sobą bonus na start i zapoznaliśmy się na dobre z ofertą, STS przygotował dla nas sporo ciekawych atrakcji, dzięki którym z pewnością nie będziemy znudzeni. Promocje ,,Polubisz poniedziałek” czy też ,, Ligowe emocje rządzą ” przyciągają sporo osób, które chcą rywalizować o wysokie nagrody. W STS możemy również skorzystać z promocji ,, Zaproś kumpla”, którą to stosuje większość szanujących się firm bukmacherskich. Cała akcja polega na tym, że możemy zaprosić do STS naszego znajomego, który nie posiada tam jeszcze konta. Zyskują obydwie osoby, gdyż zarówno polecający jak i osoba polecana, dostaną na konto bonus. Jedynym warunkiem by go otrzymać jest dokonanie wpłaty przez osobę, która została polecona. Musi ona również obrócić wpłaconą kwotą trzykrotnie. Obrót w tej promocji wygląda więc tak samo, jak w wyżej opisanej ofercie na start.

Bukmacher STS działa również całkiem aktywnie w mediach społecznościowych, na których to bardziej uważni gracze mogą złapać ciekawe bonusy. Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że bukmacherzy korzystają z tych dóbr i starają się tam promować swoje marki. Na fanpage’ach udostępniane są bardzo często różnego rodzaju konkursy oraz ankiety, dzięki którym możemy zdobywać freebety, bonusy oraz kody bonusowe. Tego typu zabawy są bardzo fajną okazją dla osób, które posiadają dużą wiedzę bukmacherską i niezłego nosa w tematyce sportowej. Zakłady bukmacherskie STS publikują również na swoim facebook’u statystyki meczowe oraz kursy na nadchodzące spotkania. Zainteresowani mogą więc wyłapać ciekawsze zakłady, nie logując się nawet na stronę bukmachera.

Działalność sponsoringowa firmy STS

Bukmacher STS to prawdopodobnie najbardziej kojarzona dzięki sponsoringowi firma bukmacherska w Polsce. Przeciętny kibic zna bukmachera z reklam związanych z Reprezentacją Polski w piłce nożnej. Głos Tomasza Zimocha krzyczącego ,, Panie Turek, niech pan już kończy to spotkanie” siedzi w wielu naszych głowach dzięki reklamie promującej markę. Od pamiętnego ćwierćfinału Mistrzostw Świata we Francji, kadra stała się bardzo popularna i zdobyła rzeszę oddanych fanów. Nasi piłkarze stali się więc jeszcze lepszym produktem marketingowym i nie ma się co dziwić, że takie firmy jak STS podejmują z kadrą współpracę. Jest to z pewnością obustronna korzyść, gdyż Reprezentacja Polski zyskuje dodatkowe środki finansowe, a zakłady bukmacherskie stabilnego i pewnego partnera biznesowego.

Oprócz sponsorowania naszej Reprezentacji bukmacher STS stara się również wspierać kluby rodzimej Ekstraklasy. W marcu 2019 roku bukmacher przedłużył o kolejne dwa lata umowę z drużyną Jagiellonii Białystok, z którą jest związany od 2017 roku. To kolejny dowód na to, że firma nie boi się inwestować w polski sport i wspiera najlepsze drużyny w naszym kraju. STS jest również partnerem innych dobrze znanych klubów Ekstraklasy. Są to między innymi Lech Poznań, Cracovia, Korona Kielce, czy Pogoń Szczecin. Bukmacher wspiera również siatkarzy, czyli czołową drużynę naszej ligi – Resovię Rzeszów.

Zakłady bukmacherskie i zakładka Live

Czas przejść do jednej z najważniejszych kwestii, czyli do tego, jak wygląda sama gra u bukmachera. Nie będzie to żadnym zaskoczeniem, ale oferta STS jest naprawdę szeroka. Lata praktyki w branży spowodowały, że gracz ma spore pole manewru i ogromny wybór. Główna strona wygląda bardzo ładnie i znajduje się na niej wszystko co nam potrzebne. Po lewej stronie wyświetlają nam się polecane sporty, czyli najpopularniejsze według graczy zakłady. Bukmacher STS uruchomił bowiem tę zakładkę na bazie wiedzy i statystyk, które pokazują jakie dyscypliny budzą największe zainteresowanie. W prawym dolnym rogu widnieje zakładka ,, sprawdź kupon”, dzięki której możemy być na bieżąco z obstawionymi przez nas wydarzeniami.

Mamy również bardzo ładnie przedstawioną ofertę na inne sporty, a każdy z nich posiada przy nazwie logo. Jest piłeczka do tenisa, do koszykówki, czy rękawice bokserskie, które od razu przykują wzrok fanów boksu. Wszystko wygląda przejrzyście i jest bardzo łatwe do odnalezienia. Bukmacher STS wykonał więc i w tym aspekcie bardzo dobrą robotę, ułatwiając graczom posługiwanie się stroną główną w naprawdę łatwy sposób. Na stronie głównej mamy również wgląd w ostatnie wygrane, które udało się ustrzelić innym graczom. Z pewnością każdy chciałby się na tej liście znaleźć, gdyż niektóre kwoty są naprawdę pokaźne.

Zakłady live prezentują się świetnie, a pierwsze co rzuca się w oczy to niesamowicie szeroka oferta. Praktycznie o każdej porze mamy spory wybór spotkań z wielu dyscyplin sportowych. Każdy sport posiada swój kolorowy pasek, a wszystkie dyscypliny mają inny kolor. Bardzo łatwo jest więc rozróżnić, zapamiętać i szybko odnaleźć swój ulubiony. Oprócz popularnych typów z piłki nożnej, tenisa, hokeja czy koszykówki, STS zaskakuje szeroką ofertą na bardziej niszowe sporty. W STS live możemy spotkać całkiem ciekawą ofertę na badmintona, tenis stołowy, siatkówkę plażową, a także Counter Strike – czyli coś dla miłośników gier komputerowych.

W zakładce Live nie mogło oczywiście zabraknąć transmisji sportowych z wydarzeń, które można w STS obstawić. Bukmacher i jego STS TV to ukłon w stronę wszystkich klientów i bardzo duży atrybut tej popularnej firmy. Klikając w zakładkę TV, możemy sprawdzić plan wszystkich transmisji, które będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym tygodniu. STS pokazuje wiele hitowych spotkań, które możemy często obserwować wyłącznie w płatnych stacjach. Sporo osób korzysta więc z możliwości obstawienia i oglądania meczu u bukmachera.

Wpłaty i wypłaty w STS

W zakładce wpłat nie brakuje praktycznie żadnego z bardziej popularnych sposobów dokonywania depozytu. Tutaj STS również stanął na wysokości zadania i postarał się o to, aby zapewnić klientom jak najszersze możliwości. Są szybkie przelewy bankowe, których mamy wiele do wyboru. Jest PaySafeCard, która przydaje się szczególnie wtedy, gdy na koncie bankowym braknie nam pieniędzy bądź wtedy, gdy jesteśmy w trasie i chcemy dokonać depozytu w szybki i prosty sposób. Nie mogło również zabraknąć portfeli internetowych, czyli Skrill i Neteller. Do wyboru mamy również 30 banków, więc nikt nie powinien marudzić i mieć żadnych problemów z dokonaniem wpłaty do STS. Szczegółowe informacje na temat pozostałych metod dokonywania wpłat oraz informacje o tym jak szybko są one księgowane na koncie gracza  oraz ile wynosi minimalna wysokość wpłaty przy każdej z tych metod znajdziesz w tym artykule poświęconym bukmacherowi STS. Warto zapoznać się ze znajdującymi się tam informacjami, ponieważ bukmacher STS umożliwia bardzo wiele możliwości dokonania płatności.

Jeśli chodzi o proces wypłat, to bukmacher chwali się na głównej stronie, że są one realizowane nawet do 15 minut. Na dodatek żadnego znaczenia nie ma dzień tygodnia. W niedzielę pieniądze również znajdą się na naszym rachunku bardzo szybko, a to wszystko dzięki natychmiastowym przelewom, które bukmacher STS realizuje całą dobę. Warto więc pochwalić firmę za dopracowanie tego aspektu do idealnego poziomu i wypada życzyć, żeby wyglądało to tak zawsze.

Punkty stacjonarne i godziny ich otwarcia

Jak zostało już na wstępie napisane, bukmacher STS ma aż 430 punktów stacjonarnych w Polsce. Rozmach firmy jest więc niesamowity i godny wielkiego podziwu. STS posiada punkty rozsiane po całym kraju i nie ma już większych miast, do których firma by nie zawitała. Szczególnie gęsto na mapie punktów STS jest na Górnym Śląsku i w Małopolsce. Ten fakt pokazuje, że w tych rejonach kraju jest ogromne zainteresowanie zakładami sportowymi i ogólnie samym sportem. Godziny otwarcia punktów bywają bardzo różne i wszystko zależy od danego punktu. Bukmacher wie, które placówki generują największe zyski i gdzie jest zapotrzebowanie na to, by były one otwarte do późnych godzin. Punkty generujące mniejsze zyski są otwarte krócej i zatrudniają mniejszą ilość pracowników.

Na stronie głównej bukmachera można również sprawdzić dzięki systemowi GPS, do którego punktu mamy najbliżej od naszego miejsca zamieszkania. Dzięki temu będąc w delegacji bądź na obcym dla nas terenie, będziemy to mogli w łatwy sposób zweryfikować. Od kilku lat lokale STS przechodzą gruntowne remonty, a wszystko jest spowodowane zmianami w ofercie i wprowadzeniem sportów wirtualnych. Każdy, kto chociaż raz miał okazję być w punkcie stacjonarnym STS od 2015/2016 roku powinien zauważyć, jak wiele się zmieniło. Zamontowano mnóstwo monitorów, na których można śledzić poczynania wymyślonych komputerowo drużyn, wymieniono fotele oraz mnóstwo innych detali wewnątrz. O zakładach wirtualnych będzie można jednak jeszcze przeczytać poniżej. Oto przykładowe godziny otwarcia lokalu STS w Warszawie:

Poniedziałek: 9:00-18:00

Wtorek-Piątek: 09:00-20:00

Sobota: 09:00-20:00

Niedziela: 09:00-18:00

Sporty Wirtualne w STS

Strona sportów wirtualnych to z pewnością coś, co przykuje uwagę największych miłośników zakładów bukmacherskich. Bukmacher STS reklamuje tę zakładkę jako możliwość szybkiej wygranej i poniekąd faktycznie jest na to szansa. Zakłady wirtualne można bowiem obstawiać całą dobę i zawsze jest rozgrywany jakiś mecz. Sporty wirtualne – VSport, to również spora nieprzewidywalność końcowego wyniku, dzięki czemu można złapać naprawdę wysokie kursy. Wirtualną rozgrywkę cechuje z całą pewnością mnóstwo emocji i zwrotów akcji. Sprawia to, że ten typ internetowej zabawy mocno ekscytuje i ma wiele oddanych fanów.

W zakładach wirtualnych STS możemy obstawiać piłkę nożną, tenis i koszykówkę. Jedno spotkanie z każdej z tych dyscyplin trwa 3 minuty i 40 sekund. Nie musimy się obawiać, jeśli nie zdążymy się załapać na wydarzenie, które nas interesuje, gdyż kolejne rozpocznie się po krótkiej chwili. Bardzo ważną kwestią jest fakt, że zakłady ze sportów wirtualnych można łączyć z wszystkimi zakładami przedmeczowymi. Jest to więc doskonała wiadomość dla fanów tej zakładki i ogólnych miłośników zakładów bukmacherskich.

STSbet - czyli podbój Europy

Bukmacher STS ruszając na podbój Europy, postanowił nie spocząć na laurach i na 11 stacjonarnych punktach nie mogło się to skończyć. Firma uruchomiła domenę stsbet.com, która jest przeznaczona specjalnie dla graczy z zagranicy. Najwięcej chętnych do korzystania z nowej strony, to oczywiście Polacy, którzy mieszkają za granicą i dobrze kojarzą markę STS. Jednakże bukmacher stara się stopniowo budować swoją markę poza granicami Polski i robi to bardzo cierpliwie. STS przygotował dla swoich graczy bonus od depozytu, by przywitać się z nową dla siebie sceną i przyciągnąć klientów. Jest to bonus 100% od wpłaty, czyli oferta bardzo podobna do tej, która została przygotowana na polski rynek. Bukmacher promuje swój szturm Europy hasłem ,, Odważni wygrywają – STS w Europie „.

Poza zakładką zakładów sportowych i live jest również kasyno i kasyno live. Jak wiemy, zapisy prawne uniemożliwiają prowadzenia kasyn na terenie Polski, dlatego STS postanowił się wykazać w tym aspekcie na zagranicznym rynku. Jak widać na pierwszy rzut oka, strona stsbet.com jest jeszcze w fazie rozwoju i z czasem będzie się na pewno rozwijać. Fajnie jednak, że bukmacher postanowił spróbować swoich sił na tym polu i że jego ambicje są tak duże. Oby za granicą o polskiej firmie zrobiło się za jakiś czas głośno, a klienci docenili starania naszej rodzimej firmy.

Aplikacja mobilna STS

Aplikacja STS to bardzo udany produkt firmy, która świadoma tego faktu stara się ją mocno promować. Bardzo często można na stronie głównej bukmachera zobaczyć komunikat o specjalnym STS mobile bonus, który zostanie dopisany do konta gracza za samo pobranie aplikacji na smartfona. Jest to więc fajna okazja, by za darmo przetestować jej działanie. Aplikacja trzyma naprawdę wysoki poziom i tutaj do STS nie można się również przyczepić. Działa ona bardzo sprawnie i szybko nawet wtedy, gdy włączymy transmisje video, spowalniające czasem funkcjonowanie urządzenia. Tutaj nie ma o tym mowy i wszystko działa jak należy. Aplikacja jest standardowo do pobrania na Android i w App Store. Jest także uruchomiona wersja mobilna dla użytkowników innych telefonów, które nie posiadają wyżej wymienionych systemów operacyjnych. Można z niej skorzystać pod adresem m.sts.pl.

STS i jego aplikacja to przeniesienie wielu ciekawych funkcji ze standardowej strony internetowej bukmachera na urządzenia mobilne. Oprócz wyżej wymienionych transmisji na żywo mamy również czat, logowanie się za pomocą odcisku palca, dostęp do statystyk, funkcję cash-out, czy szybkie wypłaty. Można więc bez obaw korzystać ze swojego urządzenia poza domem, gdy nie mamy dostępu do komputera. Aplikacja nie zajmuje zbyt wiele miejsca na naszym smartfonie, więc tutaj też mały plus pod adresem firmy.

Opinie ogólne o bukmacherze STS

Podsumowując wszystko co zostało wyżej napisane, bukmacher STS zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Oczywiście zawsze można się do czegoś doczepić, ale jeśli potrafimy być obiektywni i docenić mnóstwo włożonej pracy, by dojść do tego poziomu i tak mocno się rozwinąć, to w tym miejscu wypada przyklasnąć. Kwestią, która nie została jeszcze opisana, jest obsługa klienta 24/7. Oznacza to, że kontakt z STS możemy uzyskać przez całą dobę – 7 dni w tygodniu. To bardzo duży plus dla osób, które lubią obstawiać sporty amerykańskie, odbywające się często późną nocą. Osoby mające jakieś pytania mogą się więc już zgłosić po pomoc na Live Chat. Jeszcze wiele lat temu można było wyłącznie pomarzyć o tym, żeby pomoc była dostępna całą dobę. Bukmacherowi STS wypada więc życzyć dalszego rozwoju i tego, by próba podbicia Europy zakończyła się dużym sukcesem.